Forum dyskusyjne
WWW.ELEKTRODYNKA.TK

Aktualny czas: 09-22-2019, 01:29 AM

PORTFOLIO     PORTAL FleszTECH     PORTAL InfoWiedza     FANPAGE     GRUPA     FORUM     CZAT     PaCZaJ TV     ELEKTRODYNKA TV     Wyszukiwarka     Zasady korzystania     Forum do druku     FOTKI     MUZYKA     DOWNLOAD     RSS     KONTAKT     WSPARCIE     PaCZaJ na TV     Co oferujemy?     FILMY     STREAMY     PLAYLISTY    

Witaj! Rejestracja

Też macie czasem takie wrażenie? ....

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.39
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czasami mam wrażenie że prawie wszyscy ludzie są przeciwko mnie, mówię teraz ogólnie o byłych znajomych (koledzy koleżanki) dosłownie nikt nie potrafił docenić poświęconego mojego czasu czy zainteresowania,  czy pomocy, okazanej dobroci, tylko każdy ma jakieś "ALE" dosłownie o wszystko  Wstyd
zawsze to ja jestem ten najgorszy, ten winy wszystkiemu  Icon_rolleyes nigdy nic dobrego tylko zawsze źle i źle - też tak czasem macie?  Mysli 

Bo ja już naprawdę mam serdecznie wszystkiego dość.  Aaa

ps. usunąłem profil z FB, mam dość już tego poniewierania i zeszmacenia  Icon_rolleyes skończył się dzień dziecka

ps2. stary dobry teledysk, o tym jak szybko można stracić wielkie serce przez innych ludzi:

nara wszystkim 

Odpowiedz
Też tak mam
Jak im trzeba coś to odrazu natychmiast jak mi coś potrzeba to nikogo nie ma.
Ale do oczerniania mnie to są pierwsi i też pogoniłem kilkunastu znajomych tylko same problemy mi zrobili porostu niby najlepsi przyjaciele a okazało się że wychowałem sobie wroga za plecami bo żerowali na mnie.

Co do pomagania na forach staram się to robić anonimowo nigdy bym nie zrobił tego przez FB bo potem wiadomo w nocy o północy i w niedzielę i święta.
Ogólnie FB jest u mnie zbędny ale jestem zmuszony do korzystania takie czasy a już sam fakt że kilkanaście razy się po  mnie podszywali może świadczyć że mi zazdroszczą lub chcą mnie zniszczyć ale jestem przyzwyczajony jakoś to chyba przyciągam lub porostu zamieszkałem w gdzie ludzie są źli i fałszywi (nie wszyscy ale wystarczająco dużo żeby mnie niszczyć w sumie chyba o to że tam mieszkam i jest im nie na rękę że ja to kupiłem)
Odpowiedz
Jedno pytanie  Icon_eek Czy ja coś zrobiłem? Undecided
Odpowiedz
(09-25-2018, 05:41 PM)gegosxd napisał(a): Czy ja coś zrobiłem? Undecided

Aaa
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości